سامانه جامع آموزش خصوصی

ثبت نام اساتید در مجموعه استاد عربشاهی

Shape Shape
Shape
Shape
Shape

ثبت نام اساتید در مجموعه استاد عربشاهی

آیا به دنبال فرصتی برای کسب درآمد بیشتر و کمک به دانش‌آموزان هستید؟ آیا به دنبال یک پلتفرم معتبر و قابل اعتماد برای ارائه خدمات تدریس هستید؟ اگر پاسخ شما به هر یک از این دو سوال مثبت است، ثبت نام در سایت ما بهترین گزینه برای شماست. گروه استاد عربشاهی یک سامانه آنلاین درخواست استاد خصوصی و نیمه خصوصی است. این پلتفرم بستری را فراهم می‌کند تا بهترین استادان در دسترس دانش‌ آموزان سراسر کشور قرار بگیرند. گروه استاد عربشاهی در راستای گسترش فعالیت‌های خود از استادان پرتجربه و بنام کشور دعوت می‌کند تا با ثبت نام در سایت ما، مهارت‌های خود ر در دسترس بیش از هزاران دانش آموز قرار دهند.

در حال حاضر گروه مهندس عربشاهی در همه مقاطع تحصیلی‌پذیرای تجارت و مهارت شما است. همچنین قابل توجه است که درخواست استاد ماهر از طرف دانش آموزان در مقطع کنکور بسیار بالا است. بنابراین اگر استاد هستید و توانایی آموزش مقاطع و رشته‌های درسی مختلف را در خود می‌بینید، در سامانه ما ثبت نام کنید.

اهمیتی ندارد که در کدام شهر سکونت دارید، می‌توانید به صورت آنلاین تجربیات خود را با همه دانش آموزان کشور در قالب کلاس خصوصی یا گروهی به اشتراک بگذارید.

مراحل ثبت نام اساتید در سایت مهندس عربشاهی

برای ثبت نام در سامانه ما کافی است فرم را بدرستی تکمیل کنید.

پس از ارسال اطلاعات خواسته شده، کارشناسان ما با شما برای هماهنگی‌های بیشتر تماس می‌گیرند. لازم است که در یک مصاحبه آنلاین شرکت کنید و به سوالات کارشناسان پاسخ دهید تا صلاحیت سنجی انجام و تایید شود.

مزایای ثبت نام استاد در سایت مهندس عرب‌شاهی

سایت مهندس عربشاهی با ارائه خدمات متنوع به استادان و دانش‌آموزان، توانسته است رضایتمندی آن‌ها را جلب کند.

  • دسترسی به طیف گسترده‌ای از دانش‌آموزان: سایت ما به شما این امکان را می‌دهد تا با دانش‌آموزانی از سراسر کشور و در مقاطع تحصیلی و مباحث مختلف ارتباط برقرار کنید.
  • کسب درآمد بیشتر: سایت استاد عرب‌شاهی با ارائه خدمات متنوع، به شما کمک می‌کند تا درآمد بیشتری از تدریس خصوصی کسب کنید.
  • انعطاف پذیری در زمان: استادان پس از بررسی درخواست با دانش‌آموز خود تماس می‌گیرند و در زمان‌ِتوافقی کلاس را برگزار می‌کنند.
  • پشتیبانی: از زمان ارسال درخواست تا پایان کلاس همراه اساتید هستیم تا در صورت بروز مشکل آن را برطرف کنیم.
  • ارتقای مهارت‌های تدریس: سایت کلاس مهندس عربشاهی با ارائه دوره‌های آموزشی و مشاوره‌ای، به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های تدریس خود را بهبود بخشید.
  • افزایش اعتبار و محبوبیت: با عضویت در سایت مهندس عربشاهی اعتبار اسم و مهارت شما چندین برابر خواهد شد.

اگر می‌خواهید به عنوان یک استاد موفق جزء ارائه‌دهندگان خدمات آموزشی برتر در سایت استاد عرب‌شاهی باشید، به سرعت ثبت‌نام کنید و با دانش‌آموزان ارتباط برقرار کنید. این ثبت نام آغاز یک ماجراجویی جدید در دنیای آموزش و یادگیری است.

نحوه ثبت نام اساتید

Shape

تکمیل فرم توسط اساتید

فرم توسط اساتید تکمیل شود

Shape
Shape

بررسی همکاران و تایید علمی

همکاران ما اطلاعات شما را بررسی و در صورت نیاز جلسه علمی با شما هماهنگ می شود.

Shape
Shape

ثبت نام

مشاوره رایگان و انتخاب کلاس

Shape