سامانه جامع آموزش خصوصی

درباره ما

Shape Shape
Shape
Shape
Shape

به مجموعه مهندس عربشاهی خوش آمدید.

ایجاد فرصت های برابر و توسعه عدالت آموزشی و همچنین انتخاب دبیران توسط خود دانش آموزان در سراسر ایران عزیز جهت کلاس های خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی به صورت آنلاین و یا حضوری.

انتخاب و دسترسی به استاد باتجربه و مناسب، دغدغه اصلی والدین و دانش آموزان است. محدودیت‌های جغرافیایی و زمانی دسترسی به امکانات آموزشی و اساتید برتر را برای بسیاری از دانش آموزان مشکل کرده است. برای رفع همه این محدودیت‌ها، مهندس علیرضا عربشاهی یک پلتفرم آنلاین آموزشی طراحی کرده تا پلی میان دانش آموزان و بهترین اساتید کشور باشد.

بنیانگذار گروه آموزشی مهندس علیرضا عربشاهی، از سال ۱۳۴۸ همزمان با ورود به رشته مکانیک دانشگاه علم و صنعت تدریس را شروع نمودند. پس از فراغت از تحصیل، به طور حرفه ای وارد کار تدریس شده و در اکثر آموزشگاه‌ها و دبیرستان‌های به نام تهران و مراکز استان‌ها به تدریس درس فیزیک پرداختند. مهندس عربشاهی، با بیش از ۵۰ سال سابقه تدریس خصوصی و گروهی، شاگردان بسیار زیادی را به مدارج عالی تحصیلی و شغلی رسانده است. شاگردان ایشان در سراسر جهان مشغول کار در صنعت، علوم پزشکی و حتی تدریس هستند. این دانش آموزان خوش‌ اقبال، شانس بهره‌مندی از تجارب و مهارت استاد را داشتند و اکنون و مسیر موفقیت خود را مدیون ایشان هستند. حال به لطف گروه آموزشی مهندس علیرضا عربشاهی، این شانس در اختیار همه دانش آموزان است.
گروه آموزشی مهندس علیرضا عربشاهی در راستای ایجاد فرصت های برابر و توسعه عدالت آموزشی و همچنین انتخاب دبیران توسط خود دانش آموزان در سراسر ایران عزیز جهت کلاس های خصوصی ، نیمه خصوصی و گروهی به صورت آنلاین و یا حضوری در کل کشور اقدام به دریافت مدارک دبیران محترم و اطلاع رسانی آن می نماید.

درخواست ثبت نام کلاس خصوصی

ایجاد فرصت‌های برابر و توسعه عدالت آموزشی

دسترسی به برترین اساتید کشور

انتخاب بی‌واسطه کلاس‌های خصوصی

Shape Shape Shape
درخواست ثبت نام اساتید

جای شما برای تدریس در گروه ما خالیست

اساتید مجموعه مهندس عربشاهی

دانش آموزانی که اساتید خود را از این سایت انتخاب کرده اند

نارانی

من اصلا از فیزیک بدم میومد و دبیر سال دهم در من تنفر ایجاد کرده بود جلسات اول که در کلاس مهندس عربشاهی بودم دایما درگیری ذهنی داشتم که نمیتوانم فیزیک را بفهمم ولی انقدر اقای عربشاهی با شیرینی فیزیک را بیان میکرد که من مجبور شدم فیزیک را یاد بگیرم و در کنکور بالاترین درصدم فیزیک بود که صد در صد زدم و کلی رتبه من را بالا برد و تا مدت ها دوستانم میگفتن تو تقلب کردی ذستش درد نکنه خدا خیرش دهد

شینا نوشاد

من همیشه تو فیزیک ضعف داشتم و نمره هام بالای 15 نمیشد ولی از وقتی کلاس با استاد میرحسینی برداشتم نمره های بالاتری میگیرم تشکر از استاد عزیز

ژوبین

خواستم تشکر کنم از سایت خوبتون برای معرفی استادای با تجربه ای مثل استاد سلامیان

رضا احمدی

سلام میخواستم تشکر کنم از معرفی استاد خوبی مثل استاد عقیلی واقعا با تجربه و عالی هستن

حسین

استاد نوذری بزرگ واقعا نیاز به تعریف یا نظر نیست فوق العاده هستن بهترین تدریس ریاضیاتو بین استادا دارن به نظرم

مشاوره رایگان و انتخاب کلاس

Shape