سامانه جامع آموزش خصوصی

سوالات متداول

Shape Shape
Shape
Shape
Shape

چگونه استاد مورد نظر خود را انتخاب کنم ؟

برای رزرو معلم خصوصی در سایت مهندس عرب‌شاهی، ابتدا باید ثبت نام خود را تکمیل کنید. سپس می‌توانید با توجه به رشته نحصیلی مورد نظر، لیست استاتید هر مبحث و دوره‌ را مشاهده کنید. رزومه اساتید و جزئیات کار آن‌ها قابل مشاهده است. پس از انتخاب استاد مورد در مورد نحوه برگزاری کلاس (حضوری یا آنلاین)، روز و ساعت کلاس، تعداد شاگردان، محل برگزاری کلاس (در صورت حضوری)، بازه قیمت اطلاعات کسب کنید. این کار را میتونید با کمک کارشناسان سایت و یا ارتباط مستقیم با استاد انجام دهید.

فرایند رزرو استاد خصوصی چگونه است؟

برای پیدا کردن معلم خصوصی در سایت مهندس عرب شاهی، کافی است چند دقیقه زمان بگذارید و استاد مورد نظر خود را انتخاب کنید. اگر نمی‌دانید کدام استاد برای شما مناسب است، می‌توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید تا شما را در انتخاب بهترین استاد راهنمایی کنند. ما با توجه به شرایط شما، استاد مناسب را معرفی می‌کنیم و پیگیری می‌کنیم تا کلاس شما با موفقیت و رضایت برگزار شود. این فرآیند کاملا رایگان است و نیازی به پرداخت هزینه ندارد.

آیا کلاس‌های خصوصی فقط به صورت آنلاین برگزار می‌شوند؟

بنابر درخواست دانش آموز و شرایط لازم اساتید می‌توانند کلاس‌های حضوری هم داشته باشند.

برای برقراری ارتباط با اساتیدی که شماره تماس ندارند چه باید کنم؟

برای برقراری ارتباط با اساتیدی که شماره تماس ندارند، باید مراحل زیر را دنبال کنید:

  • نام استاد مورد نظر خود را در سایت جستجو کنید.
  • پروفایل استاد در صفحه نتایج جستجو ظاهر می‌شود.
  • اگر شماره تماس استاد در پروفایل وجود نداشت، فرم درخواست کلاس را درانتهای صفحه پر کنید.
  • پس از ثبت درخواست، راه‌های ارتباطی با شما درمیان گذاشته خواهد شد.

برای چه مباحثی می‌توانم در سایت مهندس عرب‌شاهی استاد پیدا کنم؟

در سایت ما می‌توانید برای همه مباحث در همه رشته و مقاطع استاد پیدا کنید.

چند جلسه نیاز هست که من به سطح مورد نظرم برسم؟

تعداد جلسات کلاس خصوصی، به عهده شما است. البته اگر می‌خواهید که مدرس، تعداد جلسات را مشخص کند، باید جلسه اول کلاس برگزار شود. در این جلسه، مدرس با توجه به سطح شما و خواسته‌های شما، تخمین می‌زند که برای یادگیری کامل درس مورد نظر، به چند جلسه نیاز دارید.

اساتید سایت بر اساس چه معیارهایی تایید می‌شوند؟

سایت مهندس عرب‌شاهی برای اطمینان از کیفیت تدریس اساتید خود، یک فرآیند ارزیابی دقیق را انجام می‌دهد. در این فرآیند، اساتید ابتدا باید نمونه تدریس خود را ارسال می‌کنند. در صورت رضایت از شیوه تدریس استاد، به او مجوز فعالیت در داده می‌شود. در ادامه، عملکرد استاد پس از هر جلسه، توسط تیم پشتیبانی بررسی می‌شود. تیم پشتیبانی، رضایت شاگرد از تدریس استاد را ارزیابی می‌کند. همچنین، پیشرفت شاگرد در درس مورد نظر را نیز بررسی می‌کند.

آیا امکان ضبط کلاس‌های آنلاین وجود دارد؟

بله، در صورت هماهنگی و رضایت استاد این مورد امکان پذیر است.

هزینه هر جلسه برای هر استاد چگونه مشخص می‌شود؟

هزینه تدریس برای هر درس متفاوت است و فاکتورهایی مانند سابقه استاد، نحوه برگزاری کلاس و … تاثیرگذارند. هزینه کلاس‌ها با نظر استاد اعلام میگردد.

برای کلاس آنلاین چه مرورگر و برنامه‌‌ای لازم است‌؟

لازم است به مرورگر کروم نسخه 10 به بالا دسترسی داشته باشید. همچنین معمولا کلاس‌ها در دو محیط اسکای روم و یا ادوبی کانکت برگزار می‌شوتد.

من تدریس خصوصی انجام می‌دهم و می خواهم به عنوان استاد با سایت همکاری کنم، از کجا باید شروع کنم؟

به بخش “ثبت نام اساتید” مراجعه کنید و پس از مطالعه شرایط و دستورالعمل‌ها با پر کردن فرم درخواست عضویت دهید. پس از آن کارشناسان ما به شما تماس خواهند گرفت تا مصاحبه م صحت‌سنجی‌های لازم را انجام دهند.

آیا برای همکاری با سایت مهندس عرب‌شاهی به لازم است سال‌ها تجربه‌ی تدریس داشته باشم؟

در سامانه مهندس عرب‌شاهی علاقه داریم از مهارت همه استادان در هر سطح از تجربه‌ای که هستند استفاده کنیم. سوابق خود را برای ما ارسال کنید تا شما را بیشتر راهنمایی کنیم.

برای دریافت دانش آموز باید هزینه‌ای پرداخت کنیم‌؟

گروه آموزشی مهندس علیرضا عربشاهی هیچگونه تعهدی در ارتباط با مبلغ دریافتی و پرداختی به استاد مربوطه نداشته و تنها هدف این سایت معرفی و شناسایی اساتید برتر است.

درخواست تدریس خصوصی دریافت کرده‌ام، باید چه کرد؟

زمانی‌که دانش آموز و یا والدین از طریق سایت درخواست بدهند، استاد موظف است با شاگرد ارتباط بگیرد و هماهنگی‌های لازم را برای شروع اولین کلاس انجام دهد.

آیا دانش آموزان به طور مستقیم با استاد جهت برگزاری کلاس‌های خصوصی و هماهنگی آن ارتباط برقرار می‌کنند؟

اساتیدی که مایل به قرار دادن شماره خود در سایت جهت هماهنگی کلاس با دانش آموزان هستند، می توانند شماره خود را اعلام نمایند و در غیر این صورت با تماس با مجموعه و دریافت شرایط توسط دانش آموز شماره به آن‌ها داده خواهد شد.

مشاوره رایگان و انتخاب کلاس

Shape